logo sos credit

Půjčka SOS Credit

Peníze navíc potřebuji jen opravdu málokdy, ale nedávno se stalo, že menší finanční injekce prostě byla potřeba – a kde ji sehnat, když jednoduše chvátám a není ani hodina nazbyt? Přemýšlel jsem, že zavolám do banky, ale tam by bylo administrativy asi až nad hlavu. Takže nebankovní sektor, koho vybrat? Našel jsem pár desítek možností, ale nakonec jsem vybral jednu, co mi přišla zajímavá. Hlavně mi slíbila, že během čtvrthodiny budou peníze na účtu. No, uvidíme, říkám si…

Bezpečně a rychle – stěžovat si vážně nemůžu!

Tři obrazovky, základní informace o mně, nahrání skenu občanky a výpisu z banky za posledního čtvrt roku, díky kterému jsem ukázal, že na půjčku mám. 😊Zákony jsou tak nastavené, zaměstnanec nemá jinou možnost než naznačit, že příjem není problém. SOS Credit mají v základní nabídce až patnáct tisíc, ale já jsem potřeboval sedm – nová pračka, znáte to. Splatnost? Až 28 dní, což mě docela potěšilo, protože je to docela dlouhá doba a kdyby nepřišla výplata včas, nemusím se aspoň nervovat. Takže slovo dalo slovo, já vše odklikl, nechal schválit a peníze byly na účtu skoro hned. Moc jsem to neměřil, na nějakou tu minutu nehledím, ale do půlhodinky se vešli určitě a okamžitě potom odešla platba, když mi pak hned zarezervovali pračku na prodejně.

SOS Credit je férový, o každým číslu jsem věděl dopředu, RPSN je sice vyšší, ale to je snad u všech malých půjček. Hlavně jednají rychle, což jsem fakt potřeboval. Není na co čekat, když je potřeba nový spotřebič. Ještě dodám, že kdybyste si taky chtěli půjčit, minimum je tady tisícovka a doba splatnosti jeden týden, to jen tak pro pořádek a nikdo se neptá na konkrétní účel úvěru. Rozhodně se nemusíte bát, protože SOS Credit má licenci od ČNB a sídlo v Praze, což jsou hned dvě plus, díky kterým jsem se nakonec rozhoupal k akci i já – vzbudilo to ve mně důvěru.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *