Hrachový protein Isolate

Čistý produkt, který je vhodný nejen pro vegany nebo vegetariány. Získává se přírodní cestou, nenajdete v něm přebytečný cukr a v každé dávce je připraveno více než dvacet gramů kvalitního proteinu. Chcete hubnout, dodat svalům stavební hmotu ve velkém nebo je jenom vyrýsovat? V každém z těchto předsevzetí může vydatně pomoci právě hrachový protein Isolate.

Doplnění bílkovin, a to klidně hned po ránu

Je možná na trhu ještě spíš v kategorii netradičních, ale rozhodně má spoustu výhod. Dá se například dochutit podle osobních preferencí, přidat do ranní kaše z ovesných vloček, hodí se i k zeleninovým salátům místo pečiva. Samozřejmě je pravdou, že tento protein je v našich zeměpisných šířkách nezvyklý a bude třeba pár dnů, abyste se s ním sžili – pak už vás ale může jen odměňovat. Pokud jej přimícháte do jídla, aroma hrášku nebude nijak zvláště cítit, a to ani v těstě na pizzu nebo třeba v dresincích. Žádné konzervanty nebo barviva, jenom čistý hrášek, jehož protein se získává jen za pomoci čisté vody, bez chemických pomocníků se složitými vzorci. I proto je výsledná bílkovina přírodní a nabízí prvotřídní kvalitu.

Jaké nutriční hodnoty produkt nabídne? Hrachový protein Isolate má v jedné porci, tedy zhruba třicetigramové odměrce, 107 kalorií, necelý gram soli a 1,5 gramu tuku. Hned 23 gramů tvoří bílkovina, což je tedy naprostá většina práškové směsi. Stogramová porce pak má 357 kalorií a 75 gramů kvalitního proteinu, což je velmi slušné číslo. Stačí smíchat s vodou, mlékem nebo přidat do jídla a během půl hodiny až hodiny po cvičení zkonzumovat. Využití je tedy velmi jednoduché a zvládne jej i začátečník v branži. Pokud jde o skladování, samozřejmě musí být produkt (zejména po otevření) na místě, kam nesvítí přímé slunce, kde bude chlad a sucho. Na trhu je hrachový protein Isolate dostupný hlavně ve dvou základních baleních – 1 kg a 2,5 kg.

 

 

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *