Olivové mýdlo Knóssos

Používáte sprchový gel nebo kvalitní mýdlo? Pravda, hygiena se dá zabezpečit různými způsoby, ale doba, kdy se na děti jen chrstl kýbl studené vody a bylo po koupeli, už je několik generací vzdálená. Dnešek určitě přeje přírodě, syntetické produkty se nahrazují, plasty nemá nikdo rád a síťovky zažívají skutečnou renesanci. Důkazem návratu k přírodní kvalitě, která se v ničem nezapře, jsou i tuhá mýdla, která využívá v koupelně stále více lidí – nejen na mytí rukou a obličeje, ale vlastně celého těla.

Dermatologicky testováno, pouze z olivového oleje a soli

Můžete je dát s klidným srdcem dětem na letní tábor nebo internát a sledovat, jak jejich pleť krásně prospívá. Rozhodně nejde jen o nějakou reklamní frázi, olivové mýdlo značky Knóssos má vysokou kvalitu – nakonec, v průměru za něj dáte dobrých třicet korun, což je pro český trh vlastně docela značná suma. Proč potom tedy nesáhnout raději po mýdlech za desetikorunu, když vypadají na první pohled prakticky stejně a slouží témuž účelu?

Zdání bohužel klame, olivové mýdlo s logem Knóssos je typickým řeckým BIO produktem číslo jedna, po dermatologické stránce zcela nezávadným. Pokud milujete vůni olivového oleje, máte na výběr dvě varianty – jedno mýdlo je z čistého oleje, druhé obsahuje jako bonus lístečky oliv, které důkladně promasírují pokožku celého těla. Pokud vysloveně nemilujete umělé vůně, pak se nedívejte po dalších produktech. Značka sice má v repertoáru ještě mýdlo s vůní levandule, arganového oleje nebo třeba citronu, ale vždy jde o aroma nepřírodního původu. V každém případě však lze vyzkoušení tradičního řeckého mýdla vřele doporučit. Pokud milujete kulturu země, ve které se v žádném případě nespěchá a každý ostrov má svůj speciální taneček, dokonce jde skoro o povinnost…

 

 

 

 

 

Hodnoceni

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *